Kryminalne zagadki powiatu sokołowskiego

polis11 października około godziny13.00 na ul. Wiosennej w Sokołowie Podlaskim doszło do zdarzenia drogowego, gdzie kierujący pojazdem marki BMW, 24-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze a następnie na lewą stronę drogi doprowadzając do wywrócenia pojazdu na prawy bok. Tył pojazdu uderzył w ogrodzenie posesji, uszkadzając skrzynkę gazową. Od kierowcy bmw policjanci wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.11 października około godziny13.00 na ul. Wiosennej w Sokołowie Podlaskim doszło do zdarzenia drogowego, gdzie kierujący pojazdem marki BMW, 24-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze a następnie na lewą stronę drogi doprowadzając do wywrócenia pojazdu na prawy bok. Tył pojazdu uderzył w ogrodzenie posesji, uszkadzając skrzynkę gazową. Od kierowcy bmw policjanci wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

11 października około godziny 14.55 na DK-62 w miejscowości Bachorza doszło do kolizji dwóch pojazdów. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Daewoo Nubira wykonując skręt w lewo nie upewnił się co do możliwości wykonania tego manewru doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki VW Passat, którego kierujący był w trakcie wyprzedzania nubiry. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem. Kierujący passatem został ukarany mandatem za wyprzedzanie w rejonie skrzyżowania oraz niestosowanie się do znaku poziomego "linia podwójna ciągła". Obaj kierujący byli trzeźwi.

***

8 października około godziny 21.10 w miejscowości Tosie gm. Kosów Lacki doszło do zderzenia, gdzie kierująca pojazdem marki Opel Corsa, 40-letnia kobieta straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzyła w ogrodzenie posesji oraz stojący na niej pojazd marki Audi. Badanie stanu trzeźwości kierującej corsą wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi PP Kosów Lacki. 

***

7 października policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca Sokołowa Podlaskiego, który posiadał ponad 10 g marihuany oraz uprawiał 8 roślin konopi. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

Zobacz także