Październikowe kryminałki powiatu sokołowskiego

polis3 października około godziny 13.00 na skrzyżowaniu ul. Kupientyńska/Szkolna doszło do zderzenia osobówki z pojazdem ciężarowym. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Mondeo jadąc ul. Kupientyńską nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo ul. Szkolną, kierującemu pojazdem marki Mercedes Actros, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.3 października około godziny 13.00 na skrzyżowaniu ul. Kupientyńska/Szkolna doszło do zderzenia osobówki z pojazdem ciężarowym. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Mondeo jadąc ul. Kupientyńską nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo ul. Szkolną, kierującemu pojazdem marki Mercedes Actros, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.
***
2 października około godziny 12.00 na DK-62, w miejscowości Skrzeszew policjanci drogówki zatrzymali do kontroli  kierowcę audi, który w terenie zabudowanym pędził z prędkością 114 km/h. W związku z rażącym przekroczeniem prędkości kierowca stracił uprawnienia do kierowania pojazdami, otrzymał również wysoki mandat, a jego konto  powiększyło się o 10 pkt.
***
1 pażdziernika około godziny 10.50 na ul. Wolności w Sokołowie Podlaskim doszło do zderzenia koparki z osobówką. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący koparką podczas włączania się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Nissan Micra doprowadzając do zderzenia. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.
***
29 września około godziny 17.30 na ul. Nurskiej w Kosowie Lackim policjanci drogówki zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Renault Megane, 30-letniego mężczyznę. Od kierowcy wyczuwalna była woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 0,5 promila. Postępowanie prowadzi PP Kosów Lacki.

Zobacz także