Wrześniowe kryminałki

polis13 września około godziny 1.30 na trasie Bujały Mikosze- Jabłonna Lacka doszło do zdarzenia drogowego, gdzie kierujący pojazdem marki Peugeot 206, 60-letni mężczyzna, z nieustalonych przyczyn zjechał na prawe pobocze, a następnie do wykopu, znajdującego się po lewej stronie drogi. W wyniku zdarzenia kierowca wypadł z pojazdu przez okno na jezdnię. Pomimo szybko udzielonej pomocy mężczyzny nie udało się uratować.  Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności  zmierzające do wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski13 września około godziny 1.30 na trasie Bujały Mikosze- Jabłonna Lacka doszło do zdarzenia drogowego, gdzie kierujący pojazdem marki Peugeot 206, 60-letni mężczyzna, z nieustalonych przyczyn zjechał na prawe pobocze, a następnie do wykopu, znajdującego się po lewej stronie drogi. W wyniku zdarzenia kierowca wypadł z pojazdu przez okno na jezdnię. Pomimo szybko udzielonej pomocy mężczyzny nie udało się uratować.  Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności  zmierzające do wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski

***

12 września około godziny 22.45 na ul. Węgrowskiej w Sokołowie Podlaskim doszło do potrącenia rowerzysty. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że  kierujący pojazdem marki Citroen Xsara Picasso, 60-letni mężczyzna, przed przejściem dla pieszych wyprzedzał inny  pojazd, po czym jadąc środkiem jezdni uderzył w 17-letniego rowerzystę, który wykonywał manewr skrętu w lewo. Rowerzysta z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem wykazało , że rowerzysta w wydychanym powietrzu miał promil alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

11 września około godziny 15.10 w miejscowości Telaki policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Mazda 6, 24-letniego mężczyznę. Kierowca znajdował się pod widocznym działaniem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało prawie 3 promile. Postępowanie prowadzi KPP Kosów Lacki.

8 września w miejscowości Bielany Jarosławy policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki BMW. W trakcie kontroli mundurowi ustalili, że 36-letni kierowca kierował pojazdem pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi PP Repki.