Nowe Przedszkole Językowe w Sokołowie Podlaskim już otwarte!

1W niedzielę 30 sierpnia odbyło się oficjalne otwarcie nowego Niepublicznego Przedszkola Językowego HAPPY KIDS przy ul. Gen. Wł. Andersa 3 w Sokołowie Podlaskim. Jest to pierwsze Niepubliczne Przedszkole Językowe w powiecie sokołowskim.W niedzielę 30 sierpnia odbyło się oficjalne otwarcie nowego Niepublicznego Przedszkola Językowego HAPPY KIDS przy ul. Gen. Wł. Andersa 3 w Sokołowie Podlaskim. Jest to pierwsze Niepubliczne Przedszkole Językowe w powiecie sokołowskim. W uroczystym otwarciu Przedszkola uczestniczyli mieszkańcy powiatu sokołowskiego. Uroczystą wstęgę przeciął właściciel przedszkola Marek Chmielewski, Prezes Zarządu Iwona Sowa, Dyrektor Ewelina Siwińska oraz dzieci. Na otwarciu Przedszkola obecny był także dyrektor Zespołu Szkół Salezjańskich, ks. Dariusz Matuszyński.

3– Dzieci już od pierwszego wejścia do budynku poczuły się doskonale, mogliśmy to zobaczyć po ich zadowolonych minach. W skład obiektu wchodzą 4 sale przedszkolne, w tym sala terapeutyczna, szatnia, zaplecze kuchenne i jadalnia, pomieszczenie biurowe oraz socjalne. Na terenie, przy przedszkolu powstał plac zabaw, który jest dostosowany do różnych grup wiekowych. Wszystkie pomieszczenia do nauki i zabaw wyposażone są w kolorowe meble, zabawki oraz nowoczesny sprzęt edukacyjny, m.in. tablicę multimedialną. Przedszkole jest nowoczesne, przestronne, przyjazne dzieciom i środowisku, posiada ponad 400m2 powierzchni użytkowej. Dzieci będą w tym przedszkolu nie tylko pod dobrą opieką, ale też będą mogły rozwijać swoje talenty i zainteresowania. Przedszkole zobowiązuje się do sprawowania opieki nad dziećmi przez cały rok! (z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy) od poniedziałku do piątku w godz. 6.30-18.30. W ramach zajęć dodatkowych m.in. organizować będziemy zajęcia z języka angielskiego, warsztaty kulinarne Little Chef, tańce, robotykę, dogoterapię i jogę – powiedziała Ewelina Siwińska, dyrektor Niepublicznego Przedszkola Językowego HAPPY KIDS w Sokołowie Podlaskim.

2Animacje prowadził Bombel Ziombel Pan Sprężynka. Było także fotolustro, gdzie każdy mógł zrobić sobie zdjęcie oraz dmuchańce, wata cukrowa i popcorn. Oczywiście impreza nie mogłaby się odbyć bez tortu, który był dla wszystkich obecnych na otwarciu Przedszkola, był też poczęstunek dla dzieci. Dziękujemy wielu osobom i instytucjom, dzięki którym udało się otworzyć tak piękny i nowoczesny obiekt.

 

45678910111213