Kryminałki lipcowe powiatu sokołowskiego

polis

20 lipca około południa w miejscowości Jabłonna Lacka doszło do zdarzenia, gdzie 83 letni mężczyzna wykonując prace na swojej posesji, zjeżdżał ze wzniesienia ciągnikiem rolniczym z doczepioną przyczepą na której znajdowała się ziemię. Prawdopodobnie podczas skrętu ciężar przyczepy przewrócił ciągnik przygniatając mężczyznę. Poszkodowany z licznymi złamaniami został przewieziony do szpitala.20 lipca około południa w miejscowości Jabłonna Lacka doszło do zdarzenia, gdzie 83 letni mężczyzna wykonując prace na swojej posesji, zjeżdżał ze wzniesienia ciągnikiem rolniczym z doczepioną przyczepą na której znajdowała się ziemię. Prawdopodobnie podczas skrętu ciężar przyczepy przewrócił ciągnik przygniatając mężczyznę. Poszkodowany z licznymi złamaniami został przewieziony do szpitala.

***

18 lipca w Sokołowie Podlaskim na ul. Aleja 550-lecia policjanci zatrzymali do kontroli kierującego Audi A3. Od kierowcy, obywatela Ukrainy, wyczuwalna była woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.18 lipca w Sokołowie Podlaskim na ul. Aleja 550-lecia policjanci zatrzymali do kontroli kierującego Audi A3. Od kierowcy, obywatela Ukrainy, wyczuwalna była woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

17 lipca na DK-62 w miejscowości Brzozów Kolonia doszło do kolizji drogowej. Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący pojazdem marki Volvo XC90 podczas włączania się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Mazda 3 doprowadzając do zderzenia pojazdów. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem. Kierujący byli trzeźwi.
16 lipca około godz. 5.00 w Sokołowie Podlaskim na ul. Stadionowej doszło do zdarzenia drogowego, gdzie kierujący pojazdem marki Citroen C5, 53-letni mężczyzna, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Opel Corsa, 43-letniej  kobiecie. W wyniku zderzenia pojazdów kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Oboje kierujący byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

16 lipca około godz. 5.00 w Sokołowie Podlaskim na ul. Stadionowej doszło do zdarzenia drogowego, gdzie kierujący pojazdem marki Citroen C5, 53-letni mężczyzna, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Opel Corsa, 43-letniej  kobiecie. W wyniku zderzenia pojazdów kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Oboje kierujący byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.16 lipca około godz. 5.00 w Sokołowie Podlaskim na ul. Stadionowej doszło do zdarzenia drogowego, gdzie kierujący pojazdem marki Citroen C5, 53-letni mężczyzna, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Opel Corsa, 43-letniej  kobiecie. W wyniku zderzenia pojazdów kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Oboje kierujący byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.