Policyjne dyrdymałki...

polis18 czerwca około godziny 20.00 na ul. Piłsudskiego w Sokołowie Podlaskim doszło do zderzania pojazdu z rowerzystą. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 67-letnia kobieta, kierując pojazdem marki Nissan Micra, w trakcie skrętu w drogę podporządkowaną wjechała bezpośrednio na oznakowany przejazd rowerowy, nie ustępując przejazdu 57-letniej rowerzystce doprowadzając do zderzenia. Rowerzystka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski. 18 czerwca około godziny 20.00 na ul. Piłsudskiego w Sokołowie Podlaskim doszło do zderzania pojazdu z rowerzystą. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 67-letnia kobieta, kierując pojazdem marki Nissan Micra, w trakcie skrętu w drogę podporządkowaną wjechała bezpośrednio na oznakowany przejazd rowerowy, nie ustępując przejazdu 57-letniej rowerzystce doprowadzając do zderzenia. Rowerzystka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski. 

***

18 czerwca około godziny 00.30 na ul. Szerokiej w Sokołowie Podlaskim policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Audi A4. Od 25-latka wyczuwalna była woń alkoholu. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że kierowca wydmuchał ponad 1,5 promila. Jak się później okazało mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Oświadczył, że jest po kursie i czeka na egzamin, a auto którym jechał zakupił dzień wcześniej. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

18 czerwca około godziny 12.40 w miejscowości Sawice Wieś gm. Repki policjanci zatrzymali kierującego ciągnikiem rolniczym marki Ursus C-360, 33-letniego mężczyznę, który znajdował się pod działaniem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile. Postępowanie Prowadzi PP Repki.