Sokołowskie kryminałki

 

10 maja na ul. Węgrowskiej w Sokołowie Podlaskim policjanci drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Seat Ibiza. 26-letni kierowca był kompletnie pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie trzy promile. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.10 maja na ul. Węgrowskiej w Sokołowie Podlaskim policjanci drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Seat Ibiza. 26-letni kierowca był kompletnie pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie trzy promile. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

8 maja około godziny 18.20 na DK 63 w miejscowości Kupientyn pojazd dachował. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Honda Civic na prostym odcinku drogi  zjechała na pobocze, a następnie  pojazd dachował. Kierująca z obrażeniami ciała został przewieziona przez LPR do szpitala. Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Za około 20 minut nie będzie utrudnień w ruchu.

***

6 maja na terenie miejscowości Dmochy-Rętki gm. Bielany podczas, wykonywania prac polowy, został ujawniony pocisk moździerzowy. Policjanci zabezpieczali miejsce do przyjazdu Brygady Pancernej z Wesołej. 

***

6 maja około godziny 22.20 na ul. Piłsudskiego w Sokołowie Podlaskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejscu policjanci ustalili, że kierująca pojazdem marki Honda CRV, nie zachowała należytej odległości od pojazdu poprzedzającego w wyniku czego uderzyła w tył pojazdu marki Infinity. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Sprawca kolizji ukarany mandatem.