Zmiana na stanowisku komendanta policji w Sokołowie Podlaskim

komMłodszy inspektor Mariusz Okulus pełni od 2 maja obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Sokołowie Podlaskim. Zastąpił na tym stanowisku insp. Wiesława Nasiłowskiego, który odszedł na emeryturę.Młodszy inspektor Mariusz Okulus pełni od 2 maja obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Sokołowie Podlaskim. Zastąpił na tym stanowisku insp. Wiesława Nasiłowskiego, który odszedł na emeryturę.

Po 27-latach służby odszedł na zasłużoną emeryturę insp. Wiesław Nasiłowski, który przez całą karierę zawodową związany był z Naszą jednostką. Ponad 8 lat pełnił funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Sokołowie Podlaskim.
Od 2 maja obowiązki Komendanta pełni mł. insp. Mariusz Okulus, który wcześniej przez cztery lata był I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowii Mazowieckiej.

Mł. insp. Mariusz Okulus służbę w Policji rozpoczął w 2000 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Obrony Narodowej. W latach 2005-2016 pełnił służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Węgrowie zajmując między innymi stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego oraz Komendanta Komisariatu Policji w Łochowie. W roku 2016 został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowii Mazowieckiej, gdzie sprawował nadzór nad pionem kryminalnym.