Kryminałki

polis2 maja około godziny 19.00 na ul. Aleja 550-lecia w Sokołowie Podlaskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Renault Clio uderzył w tył pojazdu marki Suzuki Baleno. Kierujący renówką, 33-letni mężczyzna, był pijany. Badanie alkomatem wykazało ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.2 maja około godziny 19.00 na ul. Aleja 550-lecia w Sokołowie Podlaskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Renault Clio uderzył w tył pojazdu marki Suzuki Baleno. Kierujący renówką, 33-letni mężczyzna, był pijany. Badanie alkomatem wykazało ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

1 maja około godziny 22.40 na ul. Lipowej w Sokołowie Podlaskim pojazd uderzył w mur. Na miejscu policjanci ustalili, że kierująca pojazdem marki Mitsubishi Carisma, 57-letnia kobieta, jadąc ul. Lipową uderzyła w ceglany mur, który znajdował się przy wejściu do parku im. Ogińskiego . Od kobiety mundurowi wyczuli alkohol. Badanie wykazało prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

30 kwietnia około godziny 10.15 na ul. Piłsudskiego w Sokołowie Podlaskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Toyota Rav4, nie zachował bezpiecznej odległości miedzy pojazdami w wyniku czego uderzył w tył pojazdu poprzedzającego marki Skoda Octavia. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem. 

***

30 kwietnia na trasie Sterdyń-Kosów Lacki ( skrzyżowanie z drogą do miejscowości Nowa Wieś Kosowska) doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Ford Ranger jadąc w kierunku miejscowości Nowa Wieś, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu w kierunku Sterdyni pojazdowi marki Audi B4. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.