Marcowe sokołowskie kryminałki

polis22 marca. na ul. Świętego Huberta doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Skoda Fabia nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Peugeot. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.22 marca. na ul. Świętego Huberta doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Skoda Fabia nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Peugeot. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.na trasie Grochów-Sokołów Podlaski policjanci zauważyli pojazd marki Audi A3, którego kierujący jechał z dużą prędkością oraz stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli. Po zatrzymaniu pojazdu, kierujący audi  zaczął uciekać pieszo. Po dynamicznym pościgu kierujący został zatrzymany. Od 24-letniego kierowcy policjanci wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

20 marca. na ul. Świętego Huberta doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Skoda Fabia nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Peugeot. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

17 marca w miejscowości Brzozów DK-62 policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Audi, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 128km/h. Kierowca  za  przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 78 km/h stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem, a jego konto powiększyło się o 10 punktów karnych.

17 marca w miejscowości Kurowice gm. Sabnie policjanci zatrzymali do kontroli kierującą pojazdem marki VW Polo. Od kobiety wyczuwalna była silna woń alkoholu. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 36-letnia kierująca w wydychanym powietrzu miała ponad dwa promile. Postępowanie prowadzi PP Sterdyń.

Jakub Więsak