Nowe oświetlenie w Nowej Wsi

podzikowaniaBardzo ważną inwestycją, dla bezpieczeństwa i komfortu podróżujących po gminie mieszkańców, jest montaż nowego oświetlenia ulicznego w Nowej Wsi. Mowa tu o ul. Kolonia oraz ul. Klonowej w Nowej Wsi, gdzie w latach poprzednich Gmina postawiła 25 słupów, by w tym roku zakończyć inwestycję, montując lampy wraz z okablowaniem. Wykonane na długości 1000 metrów oświetlenie, znacząco wpłynie na jakość podróżujących między gminą a miastem mieszkańców.Bardzo ważną inwestycją, dla bezpieczeństwa i komfortu podróżujących po gminie mieszkańców, jest montaż nowego oświetlenia ulicznego w Nowej Wsi. Mowa tu o ul. Kolonia oraz ul. Klonowej w Nowej Wsi, gdzie w latach poprzednich Gmina postawiła 25 słupów, by w tym roku zakończyć inwestycję, montując lampy wraz z okablowaniem. Wykonane na długości 1000 metrów oświetlenie, znacząco wpłynie na jakość podróżujących między gminą a miastem mieszkańców.

 

ossTo było dla nas bardzo ważne zadanie – przyznaje wójt gminy Sokołów Podlaski, p. Janusz Kur. – Bezpieczeństwo mieszkańców to dla nas priorytet, a dzięki energooszczędnemu, jasnemu oświetleniu w tych miejscach jest teraz zdecydowanie dużo bardziej bezpiecznie. Tym bardziej, że wybudowaliśmy oświetlenie tam, gdzie do tej pory go nie było – podkreśla wójt oraz przypomina, że na terenie gminy Sokołów Podlaski każdego roku powstaje nowe oświetlenie, a lampy uliczne systematycznie wymieniane są na energooszczędne. – Dzięki temu jest nie tylko jaśniej i co za tym idzie bezpieczniej, ale również oszczędniej i bardziej ekologicznie. – Niezmiennie cieszy mnie również fakt, że rośnie świadomość wśród naszych mieszkańców. To oni decydują o wydatkowaniu funduszu sołeckiego swojej miejscowości, do którego Urząd, w razie potrzeb dokłada – jak zadziało się również tym przypadku.

Za nowe oświetlenie uliczne swoją wdzięczność postanowili wyrazić Mieszkańcy Nowej Wsi wręczając Wójtowi – p. Januszowi Kur oraz Zastępcy Wójta – p. Ewie Waszkiewicz symboliczne kwiaty – a wdzięczność Mieszkańców, to najlepsza nagroda za zrealizowaną inwestycję.Zadanie zrealizowano dzięki środkom funduszu sołeckiego miejscowości Nowa Wieś oraz pomocy finansowej Gminy Sokołów Podlaski.

 

ososwietlenie