Kryminalne zagadki Sokołowa Podlaskiego

polis2 lutego. około godziny 00:30 w miejscowości Kożuchówek gm. Bielany doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący pojazdem marki Fiat Punto wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, kierującemu pojazdem marki Mazda 6, doprowadzając do zderzenia. Obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem. 2 lutego. około godziny 00:30 w miejscowości Kożuchówek gm. Bielany doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący pojazdem marki Fiat Punto wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, kierującemu pojazdem marki Mazda 6, doprowadzając do zderzenia. Obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem. 

***

1 lutego około godziny 14.50 na trasie Sokołów Podlaski - Emilianów (DW-627) doszło do zdarzenia drogowego,gdzie pojazd dachował. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Peugeot Partner na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, po czym wjechał do rowu doprowadzając do wywrócenia się pojazdu. Kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. 

***

1 lutego około godziny 20.35 w miejscowości Kostki (DW-627) pojazd uderzył w ogrodzenie posesji. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Audi A4, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji, uszkadzając je na całej długości. Od kierowcy 33-letniego mieszkańca Sokołowa Podlaskiego policjanci wyczuli woń alkoholu. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że w wydychanym powietrzu ma ponad dwa promile. Mężczyzna oświadczył, że wraca z Kosowa Lackiego, gdzie wcześniej z kolegami opijał kupno audi. W wyniku zdarzenia, nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kierowca za jazdę w stanie nietrzeźwości stracił prawo jazdy, a pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski

.***

31 stycznia około godziny 13.30 w miejscowości Emilianów doszło do zderzenia trzech pojazdów. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Skoda Fabia uderzył w tył jadącego przed nim pojazdu marki Dacia. W wyniku uderzenia dacia najechała na tył poprzedzającego pojazdu marki Toyota Corolla, której kierujący zwolnił przed jadącym rowerzystą. W wyniku zdarzenia żaden z uczestników nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.