Dzień Babci i Dziadka w Samorządowym Przedszkolu w Jabłonnie Lackiej

dziadekiDzień Babci i Dziadka w Samorządowym Przedszkolu w Jabłonnie LackiejDzień Babci i Dziadka w Samorządowym Przedszkolu w Jabłonnie LackiejSą niezastąpieni – to najczęściej pojawiające się sformułowania przywoływane w rozmowach o ich zaangażowaniu w życie dziecka. Babcia i Dziadek to osoby, które kochają bezwarunkową miłością swoje wnuczęta, rozpieszczają je i często są ich najlepszymi przyjaciółmi. Nic zatem dziwnego, że najmłodsi członkowie rodziny wprost ich uwielbiają. Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych babć i dziadków. 

dziadeki1"Kochamy Was, kochamy całym sercem" – takie słowa rozbrzmiewały z ust naszych przedszkolaków właśnie w jednym z tych piękniejszych dni w roku- 21 stycznia, kiedy to obchodziliśmy w naszym przedszkolu – Dzień Babci i Dziadka. Na wstępie pani dyrektor Alicja Supeł ciepło i serdecznie powitała w każdej grupie przedszkolnej wszystkich przybyłych gości – Babcie i Dziadków, złożyła im gorące i z serca płynące życzenia oraz podkreśliła jak ważną rolę pełnią w życiu swoich wnucząt. Następnie ukochane wnuczęta deklamowały z przejęciem i wzruszeniem wiersze pełne najpiękniejszych życzeń, część artystyczną przeplatały piosenki o babci i dziadku oraz piękne tańce w wykonaniu dzieci. Były także prezenty, kwiatki i laurki dla Babć i Dziadków od swoich wnucząt. Uroczystość w każdej grupie przedszkolnej zakończono wspólną gościną przy stołach zastawionych domowym ciastem przygotowanym przez Rodziców. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych Gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości... Biedroneczki, Motylki, Pszczółeczki oraz Mróweczki jeszcze raz serdecznie dziękują Babciom i Dziadkom za przybycie. Aby było takich chwil jak najwięcej ... Zatem do zobaczenia za rok!