Noworoczne sokołowskie kryminałki

polis6 stycznia około godziny 8.00 w miejscowości Bielany policjanci drogówki zatrzymali kierującego pojazdem marki Toyota Land Cruiser, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 113km/h. Za przekroczenie prędkości o 63 km/h, kierowca toyoty stracił prawo jazdy.

***

12 stycznia ze szpitala w Sokołowie Podlaskim oddalił się pacjent, 48 - letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Kałuszyn. Mężczyzna został odnaleziony przez policjantów drogówki na drodze wojewódzkiej relacji Sokołów Podlaski - Kosów Lacki.

***

10 stycznia około godziny 16.20 w rejonie skrzyżowania ulicy Ks. Bosco z ul. Andersa doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Nissan nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu, w wyniku czego uderzył w tył chryslera. Obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

***

10 stycznia około godziny 17.25 na ul. Fabrycznej w Sokołowie Podlaskim doszło do zdarzenia drogowego, gdzie pojazd uderzył w drzewo. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Opel Vectra, 46 - letni mężczyzna, jadąc od strony miejscowości Przywózki w kierunku Sokołowa Podlaskiego, stracił panowanie nad pojazdem zjechał na prawe pobocze, a następnie do rowu i uderzył w drzewo. Mężczyzna jechał sam. Z pojazdu został wydobyty przez strażaków, przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. W miejscu zdarzenia nie ma utrudnień w ruchu. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.