Poświąteczne sokołowskie kryminałki

polis28 grudnia około godziny 8.40 na DK 62 w miejscowości Brzozów, policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Opel Astra, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h. Z uwagi na znaczne przekroczenie prędkości, kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy.

***

28 grudnia na DK 63 w miejscowości Skrzeszew, policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki VW Golf, którego tor jazdy wskazywał, że kierowca może znajdować się pod działaniem alkoholu. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości kierowcy,77-letniego mężczyzny, okazało się, że w wydychanym powietrzu miał ponad 1,2 promila alkoholu. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu, a kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi PP Repki.

***

26 grudnia w Sokołowie Podlaskim podczas awantury domowej policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę. Jak się później okazało sprawca awantury był poszukiwany, celem odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Zakładu Karnego.

***

23 grudnia. około godziny 13.20 na ul. Fabrycznej w Sokołowie Podlaskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Toyota Rav 4, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Fiat Punto doprowadzając do zderzenia. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.