I Turniej Szachowy w Siedlcach "Szachy w mazowieckiej szkole"

szachy26 listopada uczniowie klasy II i III Szkoły Podstawowej im. Heleny Mniszek w Sabniach brali udział w I Turnieju Szachowym, który odbył się w Siedlcach, w ramach projektu „Szachy w mazowieckiej szkole”.  W rywalizacji brało udział około 120 uczniów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: z klasy II – Dominika Laskowiecka, Julia Sobieska, Piotr Zieliński, Kacper Mikołajczuk; z klasy III – Paulina Mielańczuk, Izabela Korzeniowska, Michał Sobieski, Paweł Pawluczak. Bardzo cieszymy się z ogromnego sukcesu naszych zawodników. Julia Sobieska zajęła II miejsce w kategorii klasy II; Paulina Mielańczuk II miejsce, a Izabela Korzeniowska III miejsce  w kategorii klasy III. Uczennice te zakwalifikowały się do finałowego turnieju, który odbędzie się 9 grudnia w Warszawie. Zawodników do turnieju przygotowały p. Jolanta Romańczuk i p. Jolanta Oksięciuk.