Kryminałki

polis15 listopada około godziny 16.25 w miejscowości Sągole gm. Kosów Lacki doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Z ustaleń policjantów wynika, że podczas wymijania doszło do zderzenia lusterkami pojazdu marki Audi A4 z pojazdem marki Skoda Octavia. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że kierowca skody, 85 - letni mężczyzna, wydmuchał ponad 1,2 promila alkoholu. Kierowca stracił prawo jazdy. Postępowanie prowadzi PP Kosów Lacki.

***

Sokołów Podlaski ul. Kosowska. Nieznany sprawca po podważeniu szyby w samochodzie dostawczym dostał się do jego wnętrza,  a następnie ukradł znajdujące się elektronarzędzia marki Milwaukee i Makita w postaci wkrętarek, wiertarek i baterii powodując straty na ponad 10 000 zł, na szkodę 40 - letniego mężczyzny. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

15 listopada około godziny 21.00 w Sokołowie Podlaskim na skrzyżowaniu ul. Kupientyńskiej z ul. Kilińskiego doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego z osobówką. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Mercedes Benz, 33-letmni mężczyzna wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej volkswagenem caddy, 24 - letniej kobiecie. W wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

***

11 listopadaokoło godziny 10.50 w miejscowości Skibniew gm. Sokołów Podlaski policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Skoda Superb, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwolona prędkość o 67 km/h. Za popełnione wykroczenie kierowca stracił prawo jazdy na okres trzech miesięcy.