Harcerze z Jabłonny Lackiej sprzątali las wspólnie z parą prezydencką

duda20 września reprezentacja naszej drużyny uczestniczyła w inauguracji akcji SprzątaMY LAS wspólnie" ramię w ramię z parą prezydencką Andrzejem Dudą i Agatą Kornhauser-Dudą w Puszczy Białej w pobliżu Broku. Gabrysia Strzałkowska, Ola Koc, Ewa Milik, Daria Niemierka, Daria Małko, Magda Zieniewska, Marysia Pieczyska, Kamila PLichta, Gabrysia Woźniak, Martyna Sankowska i Oliwka Koc pod opieką phm. Anny Kożuchowskiej – Kurylak wspólnie z Druhną naczelniczką ZHP hm.Anną Nowosad, reprezentacją Hufca Mińsk Mazowiecki i komendantem Hufca Mińsk Mazowiecki phm. Dariuszem Piętką, zaopatrzeni w rękawiczki i worki przemierzali las wspólnie z parą prezydencką zbierając śmieci.

duda1Para prezydencka znalazła czas na rozmowę z nami, wspólne zdjęcie. Dh. Martyna posadziła też wiąz na pamiątkę dzisiejszej akcji. Dzisiejszy dzień, udział w akcji i spotkanie z panem prezydentem było dla nas bardzo dużym wyróżnieniem, serdecznie za nie dziękujemy! DZIĘKUJEMY pani KASI NIEMIERKA i DRUŻYNOWEMU naszej drużyny dh. pwd. Adamowi Mazurkowi za zawiezienie nas na tę piękną akcję! DZIĘKUJEMY za piękną współpracę dh. phm. Dariuszowi Piętka.

Zobacz także