Festyn strażacki w Nowej Wsi

srasz427 lipca na placu przed remizą OSP Nowa Wieś odbył się festyn strażacki pod patronatem Wójta Gminy Sokołów Podlaski - p. Janusza Kur, zorganizowany przez OSP Nowa Wieś oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Nowej Wsi. Mimo przelotnego deszczu wszystko odbyło się zgodnie z planem. Każdy z obecnych mógł zjeść darmową grochówkę czy też inne domowe pyszności, obejrzeć pokaz ratownictwa technicznego oraz ratownictwa medycznego wraz z profesjonalnym komentarzem, jak również potańczyć przy muzyce.

sraszNaturalnie OSP w Nowej Wsi nie zapomniało o najmłodszych i to właśnie z myślą o Nich zostało przygotowane miasteczko rowerowe oraz dmuchańce. Każdy, kto lubi rywalizować, miał możliwość zagrać w turnieju siatkówki, oraz w "kręglach strażackich", które polegały na strąceniu prądownicy rozwijającym się odcinkiem W-52. W obu konkurencjach można było zdobyć ciekawe nagrody. Dodatkowo, w tym roku mija okrągłe 18 lat, odkąd Jelcz 004 trafił do jednostki w Nowej Wsi. W związku z tym można było zjeść kawałek urodzinowego tortu.

srasz3Podziękowania należą się wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację festynu, a w szczególności: Wójtowi Gminy Sokołów Podlaski - p. Januszowi Kur, p. Robertowi Golatowskiemu, p. Piotrowi Domańskiemu, PPZM Segromet sp. z o.o., WORD Siedlce, niezastąpionym Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Nowej Wsi, Strażakom z OSP Nowa Wieś oraz wszystkim przybyłym gościom za zabranie ze sobą pozytywnej energii, dzięki której zabawa trwała do późna w nocy. Dziękujemy za tak liczne przybycie.