Kasetony reklamowe - wyróżnij swoją firmę, jeśli chcesz więcej klientów

aaaObecnie dostępnych jest bardzo wiele form i nośników reklamy zewnętrznej czy wewnętrznej. Warto wybierać te, które wyróżniają się prostotą montażu, korzystną ceną, dużą wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne, elegancją, nieograniczonymi możliwościami w zakresie personalizacji, a także łatwością dostosowania do konkretnego wykorzystania. Taki charakter mają kasetony reklamowe.

Co to jest kaseton reklamowy?
Ten niezwykle efektywny, a zarazem efektowny nośnik reklamowy może mieć praktycznie dowolny kształt, aczkolwiek najczęściej przyjmuje postać prostokątną. Jest to tablica, bardzo często podświetlana, wykonana z wysokiej jakości materiałów i przedstawiająca nazwę, czasami też logo firmy.

Do wykonania kasetonów wielkoformatowych stosuje się z reguły winyl, charakteryzujący się dużą elastycznością. Z kolei przy mniejszych formatach doskonale się sprawdza łatwy w obróbce i wytrzymały dibond albo pleksi o świetnych parametrach użytkowych. Można również zdecydować się na kasetony aluminiowe bądź drewniane. Każda opcja zapewnia uzyskanie niepowtarzalnego efektu.
W związku z tym, że istnieje też możliwość bardzo równomiernego podświetlenia, to kasetony są świetnie widoczne przez całą dobę i to już z oddali. Przykładowe realizacje kasetonów znajdziesz u producenta, np tutaj - https://anyshape.pl/oferta/kasetony-reklamowe/

Zastosowanie kasetonów reklamowych
Kasetony niewątpliwie stanowią doskonałą formę identyfikacji zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Mocno przykuwają uwagę, a tym samym należy je uznać za wyjątkowo silny bodziec marketingowy. Idealnie sprawdzają się zatem w realizacji celów reklamowych, ale także stricte informacyjnych. Warto jednocześnie podkreślić, że oznakowanie siedziby firmy eleganckimi kasetonami wpływa na kształtowanie pozytywnego wizerunku nowoczesnej firmy, więc dobrze wypełnia cele wizerunkowe.

Kasetony reklamowe montuje się zazwyczaj na elewacjach bądź fasadach budynków, jednak nie ma przeszkód, aby je wykorzystać jako formę reklamy wewnętrznej. Z tej opcji chętnie korzystają podmioty zlokalizowane w obiektach wielkopowierzchniowych np. w galeriach handlowych.

Kasetony reklamowe na zamówienie
Skuteczność, ale i estetyka kasetonów sprawia, że coraz więcej osób wybiera ten typ nośnika reklamowego. W zasadzie bez większych problemów można idealnie dopasować projekt do konkretnych, indywidualnych potrzeb, ale także do specyfiki branży i grupy odbiorców. Wystarczy zwrócić się do producenta kasetonów – ma się wtedy pewność, że efekt w stu procentach spełni oczekiwania.

Można zdecydować się na kasetony jednostronne montowane bezpośrednio na ścianie albo na dwustronne z nadrukiem pojawiającym się z obu stron, które instaluje się na ramach aluminiowych prostopadle do ściany. Dzięki temu wystają poza obrys budynku, a tym samym stają się jeszcze lepiej widoczne.