Lipcowe kryminałki

polis8 lipca około godziny 12.40 na drodze DK 63 w miejscowości Zembrów gm. Sterdyń doszło do zdarzenia drogowego, gdzie pojazd dachował. Ze wstępnych ustaleń policjantów wykonujących czynności na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem marki Audi A8 nie dostosował prędkości do warunków drogowych, w wyniku czego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem wjechał do rowu, gdzie pojazd przewrócił się na dach. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

***

7 lipca około godziny 19.00 na trasie Sterdyń - Sokołów Podlaski doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Ze wstępnych ustaleń policjantów wykonujących czynności na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący motocyklem 24 - letni mężczyzna na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad motocyklem zjechał na pobocze, wjechał do rowu, gdzie uderzył w przepust wodny. W wyniku poniesionych obrażeń ciała mężczyzna zmarł na miejscu. Droga jest zablokowana. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać jeszcze około godziny.

***

7 lipca około godziny 19.35 w miejscowości Stara Jabłonna policjanci z PP Sterdyń zatrzymali do kontroli kierującego skuterem marki Zipp. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 28 - letni kierowca ma prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi PP Sterdyń.

***

3 lipca policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 39 - letniego mężczyznę, który wbrew przepisom ustawy uprawiał 63 sztuki roślin konopi innych niż włókniste oraz posiadał środki odurzające w postaci suszu konopi o wadze około 4 gramów. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

2 lipca około godziny 19.50 w Sokołowie Podlaskim na ul. Baczyńskiego policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Renault Laguna. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości kierującego, 74 - letniego mężczyzny okazało się, że mężczyzna w wydychanym powietrzu miał prawie 1,5 promila alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.