Gmina Sokołów Podlaski. Szkolenie z Projektu "[email protected] w Internecie"

ajajW dniach 22 – 23 czerwca 2019 roku odbyło się kolejne szkolenie z Projektu „[email protected] w Internecie”. Przez dwa dni Mieszkańcy Gminy Sokołów Podlaski szkolili się z modułu „Rodzic w Internecie”. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzieli się, jak chronić dzieci przed realnymi zagrożeniami, które wiążą się z korzystaniem z Internetu.

Cykl bezpłatnych szkoleń komputerowych ma na celu zwiększyć świadomość odbiorców i użytkowników Internetu na to, co się w nim znajduje, jak legalnie i bezpiecznie wykorzystywać znalezione treści.
Szkolenia komputerowe w ramach projektu „[email protected] w Internecie” to również doskonała okazja do poznania nowych narzędzi, zweryfikowania i uporządkowania swojej wiedzy, a także do zobaczenia, jak bezpiecznie wykorzystywać to, co daje nam Internet.
Jest to kolejne szkolenie realizowane są przez Gminę Sokołów Podlaski, w partnerstwie z SOKiAL w Krzesku, w ramach projektu „[email protected] w Internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych”. Z modułu „Rodzic w Internecie” Mieszkańców przeszkolił p. Konrad Dziekanowski

A przed nami kolejne, równie ciekawe szkolenia, na które serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Mieszkańców. Każdy, kto ukończył 25 rok życia może bezpłatnie skorzystać z wiedzy trenerów.
Przypominamy, że rekrutacja na szkolenia trwa przez cały okres trwania projektu. Zapisy odbywają się w sekretariacie Urzędu Gminy Sokołów Podlaski, ul. Wolności 44, kontakt telefoniczny: (25) 781 26 10. Zapraszamy!
Szkolenia w ramach projektu "Ja w Internecie" współfinansowane są przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Działanie 3.1. „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.