Grunwaldzkie Ogrody: dwupokojowe, 45,32m2

 24Mieszkanie dwupokojowe, 45,32 m², na II piętrze, mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 24,14 m² i pokoju sypialnego o powierzchni 9,28 m². Hall zajmuje 6,65 m², łazienka: 3,59 m². Mieszkanie idealne pod wynajem lub dla dwojga ludzi, położone od strony wschodniej (od ul. Piłsudskiego). Jest to zdecydowanie jedno z ładniejszych mieszkań dwupokojowych zaprojektowanych przez nasze biuro architektoniczne. Mieszkanie jest wysunięte przed bryłę budynku, dlatego pokój z aneksem kuchennym jest nasłoneczniony już od rana - praktycznie cały dzień.

GRuOgrUstawne są oba pokoje: w salonie aneks kuchenny ładnie można zaprojektować w kształcie literki: U, jest nawet miejsce na zaprojektowanie niewielkiej wyspy. Drugi pokój, który idealnie nadaje się na sypialnię. Takie mieszkania są tylko dwa: na I i na II piętrze. Zdecydowanie polecamy pod wynajem. W cenie mieszkania wliczona jest komórka na kondygnacji i miejsce parkingowe przypisane do mieszkania. Koszt: 199 408 PLN

Mieszkania wybudowane przez warszawskiego dewelopera, Firmę TRYBOŃ http://trybonppi.pl z bardzo solidnych materiałów. Biuro sprzedaży znajduje się w Sokołowie Podlaskim przy ul. Grunwaldzkiej (przy terenie budowy). Na spotkanie trzeba umówić się telefonicznie. Przedstawiciel jest dostępny cały tydzień od godz. 8.00 do 20.00 (także w soboty i niedziele pracujące). Tel. 693 132 030 Krzysztof Czarnecki.