Kwietniowe kryminałki

polis7 kwietnia na ul. Klonowej w miejscowości Repki policjanci z Posterunku Policji w Repkach zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Peugeot, po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że kierujący 66 - letni mężczyzna w wydychanym powietrzu miał ponad 0,5 promila alkoholu. Postępowanie prowadzi PP Repki.

***

7 kwietnia. około godziny 2.15 w Sokołowie Podlaskim na ul. Kilińskiego doszło do zdarzenia drogowego, gdzie pojazd uderzył w  barierki. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Audi A6 stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery ochronne. Przed przybyciem policji kierujący w raz z pasażerami oddalili się z miejsca zdarzenia. Pojazd został zabezpieczony na parkingu policyjnym. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

7 kwietnia około godziny 2.00 w miejscowości Grochów doszło do zdarzenia drogowego, gdzie pojazd dachował. Na miejscu policjanci wykonujący czynności ustalili, że kierujący pojazdem marki BMW na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem zjechał na pobocze a następnie do przydrożnego rowu, gdzie pojazd dachował. W wyniku zdarzenia jedna osoba została przewieziona do szpitala. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z KPP Sokołów Podlaski.

***

2 kwietnia w miejscowości Nieciecz Włościańska policjanci z Posterunku Policji w Sterdyni zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę, którego tor jazdy wskazywał, że znajduje się pod działaniem alkoholu. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 61 - letni rowerzysta ma ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi PP Sterdyń.