Fakty, zdarzenia, kryminałki...

polis2 kwietnia około godziny 9.45 na skrzyżowaniu ulicy Węgrowskiej z ul. Perłową doszło do zdarzenia drogowego samochodu osobowego ze skuterem. Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia ustalili, że kierująca pojazdem marki BMW X3 nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu skuterem, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia. Na szczęście, nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Oboje kierujący byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

30 marca na ul. Wolności w Sokołowie Podlaskim policjanci drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem, 30 - letniego mężczyznę. Po sprawdzeniu stany trzeźwości okazało się, że kierujący znajduje się pod działaniem alkoholu. W wydychanym powietrzu miał ponad 0,26 promila. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

28 marca. w miejscowości Kudelczyn, gm. Bielany, podczas prac budowlanych został wykopany pocisk artyleryjski o wymiarach 80 x 26 mm. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone do przyjazdu grupy minersko - pirotechnicznej.

***

27 marca około godziny 10.30 na ul. Wolności w Sokołowie Podlaskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Mazda nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu marki Mercedes, w wyniku czego uderzył w tył pojazdu. Oboje kierujący byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

.