Eliminacje powiatowe 42 Konkursu Recytatorskiego

siurenka26 marca w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje powiatowe 42 Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka". Jak podaje organizator, celem konkursu jest „ujawnianie młodych talentów recytatorskich i pobudzenie aktywności artystycznej, popularyzacja literatury i kształtowanie nawyku czytania, ożywienie kontaktu z poezją polska i zagraniczną”.

Naszą szkołę reprezentowały: Paula Kisielińska i Gabrysia Lachowska z klasy I oraz Michalina Krasna, Zosia Popowska i Wiktoria Smolak z klasy IV. Dziewczynki pięknie zaprezentowały wybrane przez siebie utwory. Komisja oceniająca wystąpienia uczestników konkursu postanowiła zakwalifikować do dalszego etapu, który odbędzie się w Warszawie, jedną z uczennic naszej szkoły- Michalinę Krasną. Sukces Michaliny jest tym większy, że reprezentować będzie nasz powiat w Warszawie już po raz trzeci. Życzymy jej powodzenia, a wszystkim uczestniczkom konkursu dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy umiejętności.