Dzień Kobiet w Grochowie i w Nowej Wsi

Nowa Wie GAZETAW sobotę, 9 marca, w Grochowie oraz Nowej Wsi uczczono Dzień Kobiet. Ten wyjątkowy dzień Panie postanowiły świętować w świetlicach wiejskich. Organizacją imprez, na które zaproszone zostały wszystkie mieszkanki miejscowości, zajęły się niedawno powstałe: Koło Gospodyń Wiejskich w Grochowie oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Nowej Wsi.

Nowa Wie 1 gazetaNa obydwu imprezach obecny był Wójt Gminy Sokołów Podlaski - p. Janusz Kur, który złożył Paniom serdeczne życzenia: radości, szczęścia, długich lat w zdrowiu, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz spełnienia marzeń. Wręczył im również specjalnie na tę okazję przygotowany prezent. Do życzeń przyłączyli się również radni Rady Gminy Sokołów Podlaski: w Grochowie p. Wiesław Żelazowski, w Nowej Wsi  p. Maciej Komycz oraz sołtys sołectwa Nowa Wieś - p. Krzysztof Hardej. W ciepłych słowach zwrócili się do obecnych na sali pań, życząc im wszystkiego najlepszego z okazji ich święta.

dkgObydwie imprezy były bardzo udane. Była to okazja to rozmowy i spędzenia w sposób miły i radosny wolnego czasu. Brawa dla  Kół Gospodyń Wiejskich obydwu miejscowości, które dzięki bardzo dobrej i zgodnej współpracy ten dzień przygotowały perfekcyjnie. I miejmy nadzieję, do zobaczenia za rok - w takim albo jeszcze liczniejszym składzie.  

dkw