Działki budowlane w odległości do 50 km od Warszawy najlepszą inwestycją! Polecamy Stanisławów!

stasioMasz oszczędności i zastanawiasz się, w co je zainwestować aby przyniosły większy zysk niż lokata bankowa? Większość osób lokuje swoje oszczędności w nieruchomości. Nie jest to łatwa sprawa, gdyż taka inwestycja wymaga znajomości nie tylko branży nieruchomości ale także i wyczucia rynku, w jakie nieruchomości zainwestować. Dużo osób ulokowało swoje pieniądze w mieszkaniach, licząc na przyzwoite zyski z wynajmu. Niestety, mieszkania w ostatnich latach mocno podrożały, a ich ceny z każdym rokiem idą do góry, większość obecnie boi się, żeby nie kupić mieszkania "na górce cenowej". Do "górki" jeszcze troszeczkę brakuje, lecz co bardziej roztropni szukają dobrych inwestycji w... działki budowlane położone bliżej Warszawy, z dostępem do mediów i z warunkami zabudowy.

Dla potencjalnych osób zainteresowanych taką formą ulokowania swoich pieniędzy, którzy mogą poczekać następnie z ich sprzedażą pięć lat (po to, by nie płacić daniny/podatku fiskusowi), mamy bardzo atrakcyjną propozycję nabycia działek budowlanych w Stanisławowie, powiat miński położonym raptem tylko 40 km od Warszawy. W odległości 2,5 km od centrum Stanisławowa planowana jest budowa osiedla domków jednorodzinnych. W naszej ofercie mieliśmy dwadzieścia działek budowlanych do sprzedaży, w przeciągu tygodnia cztery działki już zostały sprzedane. 14 działek zostało sprzedanych w tamtym roku, na jednej z nich już stoi wybudowany domek jednorodzinny, na pozostałych prawdopodobnie prace ruszą w najbliższym czasie. Działki położone są przy głównej drodze ze Stanisławowa do Wołomina.

dziaaOferta poniżej:
Działki budowlane z warunkami zabudowy!, Stanisławów, Miński Mazowiecki
Do sprzedania 16 działek budowlanych z uzyskanymi warunkami zabudowy!
Działki znajdują się zaledwie 3 minuty samochodem od centrum Stanisławowa, przy ulicy Wołomińskiej.
Każda działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej poprzez działkę wewnętrzną. W drodze tej znajduje się wodociąg (załączona mapa).
Wszystkie działki mają zbliżoną powierzchnię, Większość to działki o powierzchni około 620 mkw z małymi wyjątkami dwie działki o większej powierzchni (największa działka to około 1000 mkw). Każda działka posiada regularny kształt o wymiarach około (w zależności od działki) 25mx25m.
Oprócz atutów takich jak już uzyskane warunki zabudowy (WZ) oraz pociągnięty wodociąg, jest bliskość miejscowości Stanisławów.(3 minuty do ścisłego centrum).
Stanisławów to miejscowość, która zapewnia dobrą infrastrukturę do mieszkania, w której znajduje się szkoła, urząd gminy, kościół, apteka, poczta, sklepy itp. Idealny dojazd komunikacją do Warszawy (Busy: czas dojazdu to 40 minut), Sulejówek (SKM: czas dojazdu to 20 minut) jak i również bardzo dobry dojazd do Mińska Mazowieckiego.
Wokół tereny zielone, przyroda, cisza a jednocześnie infrastruktura do życia.
Każda działka wyceniana jest 60zł/mkw, niezależnie od wielkości.

SIPUstalone warunki i szczegółowe zasady zagospodarowania terenu oraz jego zabudowy z przepisów odrębnych:
1. Warunki i wymagania ochrony i kształtowania ładu przestrzennego:
a) funkcja zabudowy: mieszkaniowa jednorodzinna
b) powierzchnia biologicznie czynna: minimum 35% powierzchni terenu inwestycji
c) wielkość powierzchni zabudowy: wskaźnik zabudowy minimum 15% do maksimum 22% powierzchni terenu inwestycji
d) linia zabudowy: nie wyznacza się(zamierzenie możliwe do realizacji w głębi terenu inwestycji)
e) budynek mieszkalny jednorodzinny: parterowy z dopuszczeniem poddasza użytkowego lub do dwóch kondygnacji
f) szerokość elewacji frontowej: od 8m do 15m
g) wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej: od 2m do 10m
h) geometria dachu (kąt nachylenia, wysokość kalenicy i układ połaci dachowych) - dach dwuspadowy z dopuszczeniem dachu wielospadowego usytuowany główną kalenicą równolegle z dopuszczeniem prostopadle do elewacji frontowej, kąt nachylenia połaci kątowych od 250 do 450
i) wysokość głównej kalenicy dachu: od 6m do 10m.

Reklama gazeta CITY 12718x90Zapraszamy na prezentację!

https://www.olx.pl/oferta/dzialki-budowlane-z-warunkami-zabudowy-stanislawow-40-km-od-warszawy-CID3-IDyllaY.html
Nie pobieramy prowizji od kupującego, prowizję biura nieruchomości opłaca sprzedający.
Działki w większości nabywają Warszawiacy. Osobiście szacuję wzrost w przeciągu 5 lat cen działek z 60 zł/m2 do 80-90 zł/m2.

Nie czekaj. Dzwoń!

Krzysztof Czarnecki, tel. 693 132 030