Dzień Babci i Dziadka w Jabłonnie Lackiej

babciajaga21 stycznia uczniowie klas I-III z Jabłonny Lackiej obchodzili "Dzień Babci i Dziadka”. Na uroczystość tłumnie przybyli zaproszeni goście. Sala gimnastyczna przybrała odświętny wystrój. Kwiaty, serduszka i kolorowy napis podkreślały znaczenie tego święta. W imieniu nauczycieli i uczniów życzenia z okazji "Dnia Babci” i "Dnia Dziadka” złożyła pani dyrektor Jolanta Kondraciuk. Następnie uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny. Były wiersze, piosenki, tańce i humorystyczne scenki. W przedstawienie wnukowie włożyli wiele serca. Była to wspaniała okazja do wyrażenia wdzięczności za okazywaną bezgraniczną miłość, poświęcenie i trud. Po występach wnukowie wręczyli zrobione przez siebie upominki i laurki.

Wnukowie spędzili czas z osobami, którym zawdzięczają większość rozkoszy dzieciństwa. Dziadkowie dla wnuków zawsze mają czas. U nich zawsze jest bezpiecznie, ciepło i miło. Dla Dziadków wnuczęta zawsze będą najważniejsze. Uroczystość przygotowały panie: Ewa Moczulska, Teresa Błońska i Beata Milewska.

W tym samym dniu naszą szkołę odwiedził z wizytą duszpasterską, ksiądz proboszcz parafii Jabłonna Lacka Walenty Wojtkowski. Wszystkim uczniom, nauczycielom , pracownikom szkoły oraz zaproszonym gościom złożył życzenia. Życzył zebranym zdrowia, uczniom osiągania dobrych wyników w nauce a nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy. Uczniowie otrzymali obrazki a duszpasterz poświęcił sale lekcyjne.