Powiatowy Konkurs na Ozdobę Świąteczną

nieciecz13 grudnia w Niecieczy odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród Powiatowego Konkursu na Ozdobę Świąteczną. Organizatorem konkursu była Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Niecieczy, natomiast nagrody zostały ufundowane przez Powiat Sokołowski. Dzieci wykazały się kreatywnością i chęcią do wspólnej zabawy. Efektem tego było 200 prac świątecznych, które wpłynęły w ramach konkursu.

Nieciecz2Komisja konkursowa w składzie: Przewodnicząca Komisji Joanna Błońska – artysta plastyk, Marianna Kobylińska – przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim, Irena Filipczuk – artysta plastyk, dokonała oceny prac biorąc pod uwagę nawiązanie do tradycji świątecznych, samodzielność i staranność wykonanej pracy oraz wrażenia artystyczne i przyznała następujące nagrody:

I grupa – przedszkole:
I miejsce – Wiktoria Wrzosek (Przedszkole Grochów)
II miejsce – Iga Maleszewska (Przedszkole Skibniew)
III miejsce – Karol Kisieliński (Przedszkole Grochów)
II grupa – klasy I – III:
I miejsce – Antonina Nasiłowska (SP w Kożuchowie)
II miejsce – Marta Dąbrowska (SP w Niecieczy)
III miejsce – Jakub Ignaciuk (SP w Niecieczy)
III grupa – klasy IV – VIII:
I miejsce – Jakub Kosieradzki (SP w Niecieczy)
II miejsce – Gabriela Saczuk (SP w Niecieczy)
III miejsce – Martyna Nasiłowska (SP w Wyrozębach)
nieciecz1Wyróżnienia: Maja Buczyńska i Dymkowski Daniel (SP w Skibniewie), Zuzanna Jurek (SP w Niecieczy), Aleksandra Kosieradzka (SP w Bielanach-Jarosławach), Julia Uścińska (Przedszkole nr 3 w Sokołowie Podlaskim), Mikołaj Wikieł (Przedszkole Grochów).

Podczas uroczystości ze świątecznym przedstawieniem wystąpili uczniowie naszej szkoły, można było również obejrzeć wystawę wszystkich nadesłanych prac. Uroczystość zakończyła się wręczeniem nagród uczniom i przedszkolakom oraz sesją zdjęciową. Wszystkim serdecznie gratulujemy.