6.Kyokushin Cup w Ząbkach - trzy puchary dla OKKK

Kaliningradzie3Podczas gdy juniorzy Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai startowali na 32.Mistrzostwach Europy w Kaliningradzie trzy nasze zawodniczki reprezentowały klub  na Turnieju w  Ząbkach. Szósta edycja  KYOKUSHIN CUP   zgromadziła zawodników z 8  klubów z Warszawy i Mazowsza oraz  z Litwy.  Z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai  wystartowały młodziczki Wiktoria Pędzich i Wiktoria Pisarek oraz seniorka Michalina Chrobot.  Wszystkie nasze zawodniczki stoczyły po trzy walki  i ostatecznie uplasowały się na miejscach na podium – Wiktoria Pędzich –II miejsce, Wiktoria pisarek – III miejsce, Michalina Chrobot –III miejsce. Szczególnie ważny  to był start dla Michaliny, która wznowiła rywalizację  w zawodach  po trzech latach przerwy. Trzykrotna medalistka Mistrzostw Europy juniorów potraktowała te zawody jako „rozgrzewkę” przed kolejnymi zawodami i powrót do formy startowej w najbliższych miesiącach.

Kaliningradzie4Turniej został rozegrany w firmie gali, na rampie z oświetleniem oraz bardzo okazała oprawą i nagrodami. Organizatorem był Klub Karate Kyokushin w Zielonce kierowany przez sensei Marcina Sieradzkiego. Relację z zawodów można było obejrzeć w TVP 3.

Kaliningradzie2Kaliningradzie1Kaliningradzie

Zobacz także