Obstawianie czas zacząć

gwne ecommerce 2301933 1920Ostatnio nasi sportowcy dostarczają nam całkiem sporą dawkę emocji. Emocjonujemy się, oglądając ich występy na żywo lub też śledząc transmisje telewizyjne. Coraz lepiej orientujemy się w danej dziedzinie sportu, coraz więcej o niej wiemy. Coraz lepiej w końcu wychodzi nam obstawianie wyników poszczególnych rywalizacji. I powoli rodzi się pomysł na zakłady.

Wiedza+szczęście
Coraz więcej osób, które rzeczywiście dość regularnie śledzą poczynania w swojej ukochanej dziedzinie sportu decyduje się na przekucie swojej wiedzy w grę zwaną zakładami bukmacherskimi. I nic dziwnego. Do tego "sportu" potrzeba dwóch rzeczy: sporej dawki wiedzy i odrobiny szczęścia. Obstawiać oczywiście może każdy, jednak im większa wiedza o drużynach, poszczególnych sportowcach, uzyskiwanych przez nich wynikach, rozstrzygnięciach poszczególnych rywalizacji, tym bardziej rosną nasze szanse na pozytywne obstawienie wyniku rywalizacji. Wiedza to jednak nie wszystko. Jak wiemy, faworyci nie raz i nie dwa zawodzą, odnoszą spektakularne porażki, a na ich tle rodzą się nowe gwiazdy, niespodziewani zwycięzcy. Intuicja kibica i żyłka hazardzisty ma więc tutaj spore znaczenie. Tym bardziej, że przecież jeśli poprawnie obstawimy zwycięzcę, który wcale na niego typowany nie był, nasza wygrana może okazać się zdecydowanie większa.

Świadomość
Zanim jednak zaczniemy zabawę w zakłady, warto naszą wiedzę poszerzyć również o samo funkcjonowanie bukmacherów w Polsce. Skończyły się bowiem w naszym kraju czasy samowolki i w tej chwili nie każdy bukmacher może tutaj prowadzić działalność. Określone przepisy prawa decydują o tym, że w Polsce obecnie mogą funkcjonować polscy bukmacherzy, czyli ci, którzy dysponują specjalną licencją. Polskie prawo uniemożliwia legalną działalność bukmacherów zagranicznych. Zanim więc zaczniemy obstawiać, warto sprawdzić listę bukmacherów i wybierać spośród tych 7, którzy obecnie mają prawo prowadzenia takiej działalności. W Polsce obecnie działają: Totolotek, Fortuna, STS, LVbet, forBET, E-toto oraz Milenium. Przy okazji, warto porównać ich ofertę. Ponieważ każdy z bukmacherów kusi potencjalnych klientów nieco innymi bonusami, jak również przewiduje określone oferty na stałych odbiorców tego typu usług. Niezależnie jednak od wyboru, jakiego dokonamy, warto we wszystkich naszych działaniach zachować umiar i pewną samokontrolę. Każdy bukmacher podkreśla, że to niezbędne cechy, którymi musi cię wyróżniać dobry obstawiający. Warto przed podejściem do gry ustalić sobie górną i dolną granicę - możliwych środków do obstawienia i tych, które możemy ewentualnie przegrać. Takie samoograniczenie pozwoli nam bezpiecznie poruszać się po sferze zakładów bukmacherskich.