Zawalcz o Psią Stację w okolicy!

Plakat pieski6 – aż tyle Psich Stacji zbuduje marka PURINA® DOG CHOW® w ramach konkursu Prawdziwy Pies. Rywalizacja skierowana do właścicieli czworonogów gwarantuje nie tylko szereg nagród dla uczestników, lecz również wychodzi naprzeciw miejskim potrzebom.  Jeśli również w Waszej okolicy brakuje miejsca przeznaczonego do wspólnych aktywności z psem, możecie to zmienić! Trwa konkurs marki Purina® DOG CHOW®, którego celem jest stworzenie lepszych warunków do nawiązywania relacji z ukochanym czworonogiem. Zaprojektowane przez organizatora Psie Stacje zapewniać będą cały szereg atrakcji, takich jak tunele, płotki czy obręcz do skoków, które pozwolą na szkolenie i zabawę z pupilem. To jednak nie wszystko, gdyż Purina® w swoich działaniach wspiera również utrzymanie czystości (dzięki koszom z torbami na odchody), które niezwykle ważne jest zwłaszcza w terenach miejskich.

Zadanie konkursowe jest niezwykle proste:

  • wystarczy zgłosić za pomocą formularza dostępnego na stronie www.prawdziwy-pies.pl ulubione miejsce wypraw swojego zwierzaka,
  • następnie dołączyć do tego zdjęcia psiaka w opisanej przestrzeni.

Czas trwania konkursu: 28.06-27.08.2018.

4400 uczestników, już za samo zgłoszenie, otrzyma nagrodę gwarantowaną – plecak #PrawdziwyPies lub worek z karmą dla pupila, a dodatkowo każdy zawalczy o otrzymanie 1 z 60 bonów na produkty dla swojego pupila. Autorzy 6 najwyżej ocenianych zdjęć będą mogli niebawem spędzać wolny czas ze swoim czworonogiem na nowo wbudowanej Psiej Stacji.

Szczegółowe informacje umieszczono na stronie konkursu www.prawdziwy-pies.pl.
Jarosława Alina Trocka
PR Manager 
+48 690 995 411
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.