Niedzielne wypadki i inne kryminałki...

glinyW niedzielę, 22 lipca, około godziny 4.50 na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Kurowice, gm Sabnie, doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem Golf z nieustalonych przyczyn na łuku drogi zjechał na prawe pobocze, następnie do rowu. Samochód dachował. Kierującego 27 letniego mężczyznę po wycięciu z pojazdu przetransportowano do szpitala w Sokołowie Podlaskim. Mężczyzna jest nieprzytomny. Droga jest przejezdna.

***

W niedzielę 22 lipca około godziny 18.50 na drodze wojewódzkiej nr 695 w mijscowości Ceranów doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika że doszło do czołowego zderzenia VW Polo z Toyotą Yaris. Samochodem Polo jechała  matka z dwójką dzieci, Yarisem  jechał mężczyzna. Matka z dziećmi została przewieziona do szpitala w Siedlcach? Natomiast kierujący Toyotą został zabrany do szpitala w Sokołowie Podlaskim.  Oboje kirujący byli trzeźwi.  Trwają czynności na miejscu zdarzenia. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet kilka godzin.

***

W sobotę 21 lipca około godziny 18.40 w Sokołowie Podlaskim policjanci sokołowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi. W trakcie kontroli wyczuli od kierowcy silną woń alkoholu z ust. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że kierujący jest pijany. Badanie alkomatem wykazało prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci zatrzymali prawo jazdy i uniemożliwili dalszą jazdę 46 letniemu kierowcy. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

W czwartek 19 lipca około godziny 1.20 policjanci z PP Repki zatrzymali do kontroli drogowej pojazd którym podróżowało dwóch mężczyzn. Podczas legitymowania okazało się, że jeden z mężczyzn jest poszukiwany celem odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwa m.in z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Następnego dnia został doprowadzony do Zakładu Karnego w Siedlcach.