Przedszkolaki z Grochowa laureatami konkursu "Edukujemy - Pomagamy"

bateryje6 czerwca w Centrum Kultury Wilanów odbyła się uroczystość wręczenia nagród III Edycji Konkursu "Edukujemy - Pomagamy" dla Mistrzów w zbiórce na największą masę baterii oraz dla Wolontariuszy o najmocniej bijących sercach bateryjnych, organizowanego przez firmę REBA. W III edycji udział wzięło 720 placówek oświatowych. Nasze przedszkole wzięło udział w kategorii ,,Konkurujemy'' w grupie wiekowej - żłobki/ przedszkola. Maluchy z całego kraju zebrały 21,5 tony zużytych baterii a sami finaliści 4480 kg. Nasze przedszkolaki znalazły się w piątce Mistrzów Polski. Trzyosobowa delegacja: Gabriela Lachowska, Mateusz Byczyński i Emilia Broczkowska, którzy zebrali najwięcej baterii w naszym przedszkolu pojechała do Warszawy na uroczystą galę po odbiór nagrody. Po uroczystości Laureaci wzięli udział w warsztatach, które odbyły się w Ogrodach Pałacu w Wilanowie.

bateryje1Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom za zaangażowanie, to nasz wspólny sukces.