Przywózki. Rozstrzygnięto konkurs na „Ozdobę Wielkanocną”

przywozkiNiepubliczna Szkoła Podstawowa w Przywózkach zorganizowała Powiatowy Konkurs Plastyczny na „Ozdobę wielkanocną” pod patronatem Starosty Powiatu Sokołowskiego , który udzielił dofinansowania do zakupu nagród. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu sokołowskiego i przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: dla klas I-III i dla klas IV –VII .Komisja w składzie: Andrzej Malinowski, Beata Sobolewska i Agnieszka Maksimiak przy ocenianiu prac wzięła pod uwagę następujące kryteria: pomysłowość , tradycyjność, samodzielność wykonania, dobór materiałów oraz ogólne wrażenie estetyczne.

Na konkurs wpłynęło 81 prac z 9 szkół z terenu powiatu sokołowskiego. Uroczyste podsumowanie konkursu i rozdanie nagród odbyło się 27 marca 2018r. o godzinie 9.00 w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Przywózkach. Na uroczystość przybyli autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac oraz ich opiekunowie.

W kategorii klas I- III nagrody zdobyli:
1. Gabriela Kalinowska – SP Grochów
2. Natalia Sikorska - SP Skibniew
3. Natalia Banaszczuk - SP Repki
4. Lena Replin – SP Rozbity Kamień
5. Kacper Nasiłowski – NSP Czekanów.

W kategorii klas IV-VII nagrody otrzymali:
1. Julia Strzała – NSP Nieciecz
2. Sebastian Kazimierczuk – SP Grochów
3. Sebastian Jówko – NSP Nieciecz
4. Kalina Bulak – NSP Przywózki
5. Roksana Zduniak –SP Kosów Lacki.

Jury przyznało też następujące wyróżnienia: Raczkiewicz Aleksander – SP Repki, Oliwia Szustak – SP Bujały, Krystian Sikorski - NSP Przywózki, Karolina Grabowska - SP Kosów Lacki, Wiktoria Zawadzka – NSP Nieciecz, Maciej Błoński – SP Rozbity Kamień.

Dziękujemy dzieciom za liczny udział w konkursie i wykonanie pięknych ozdób wielkanocnych oraz wychowawcom i nauczycielom, którzy zachęcili swoich uczniów do udziału w konkursie.