Jabłonna Lacka. Bal Karnawałowy przedszkolaków

pajacykiBal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. 8 lutego w Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w Przedszkolu w Jabłonnie Lackiej pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, Zorro - nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali balowej. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.
Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach.  Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło,  uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.  Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, Kaczuch. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.  Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych strojów dla dzieci. Kolejny bal karnawałowy za rok.