W Jabłonnie Lackiej za pieniądze w SKO można spełnić marzeń sto!

skoZa pieniądze w SKO można spełnić marzeń sto! – pod takim hasłem uczniowie klasy trzeciej Szkoły Podstawowej, przygotowali dla uczniów klas I-IV apel o tematyce oszczędnościowej. Zaprosili p. Małgorzatę Nowak – pracownika BS w Jabłonnie Lackiej, która jest jednocześnie opiekunem SKO naszej szkoły. Warto nadmienić, że w klasie trzeciej wszyscy uczniowie są członkami SKO i dlatego mając trzyletnie doświadczenie w oszczędzaniu, gorąco w scenkach, wierszach i piosenkach zachęcali do oszczędzania w Szkolnej Kasie Oszczędności. Pani Małgosia przypomniała o wspaniałej tradycji oszczędnościowej panującej w naszej szkole i o tym, że Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim wspiera idee oszczędzania. Co roku dofinansowuje wyjazdy naszych uczniów na Zieloną Szkołę, zimowisko, jest fundatorem licznych nagród organizowanych przez siebie konkursów. Po uroczystym apelu nastąpiło przyjęcie do SKO nowych członków. Pierwszoklasistom wręczono książeczki i drobne upominki. Za ciekawy występ nagrody otrzymali również uczniowie klasy trzeciej.