Sukcesy sokołowskich karateków

MazoviaCup grupowePoczątek sezonu 2017/2018 bardzo udany dla sokołowskich karateków. Wrzesień, październik oraz listopad to miesiące intensywnych startów dla zawodników z sokołowskiej sekcji karate kyokushin OKKK. Zaowocowały one również medalami i pucharami. Mistrzostwach Europy Juniorów WKB Kyokushin w Rzeszowie - Dominika Wojewódzka wywalczyła brązowy medal w kategorii juniorek młodszych -55kg. W zawodach udział wzięło 425 zawodników z Rumunii, Ukrainy, Białorusi, Węgier, Słowacji, Łotwy, Niemiec, Hiszpanii, Belgii, Szwecji, Rosji, Grecji i z Polski.

MazoviaCup FilipPasekKilka tygodni później- 21 października 2017 odbyły się w Lublinie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Na tych zawodach Dominika wywalczyła 5 miejsce w kategorii juniorek młodszych -50 kg. W zawodach wzięło udział 196 zawodników z 58 klubów z całej Polski. W Radzyminie 29.10.2017 odbył Mazovia Cup - Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Młodzików i Kadetów . Na tych okręgowych zawodach Filip Pasek wywalczył III miejsce w kat.+45 kg, W zawodach wzięło udział 112 zawodników 10 mazowieckich klubów. Również w październiku ( 7.10.2017) w Ciechanowie odbył się 8 Turniej o Puchar Burmistrza .Na tych zawodach po złoto sięgnęła Zuzanna Pasek w kategorii dzieci młodsze, brąz wywalczyli : Filip Pasek – dzieci -55kg oraz Ewa Pasek – dziewczęta -45 kg. Zawody zgromadziły 230 zawodników z 24 klubów z centralnej i północno-wschodniej Polski.

MistzrostwaPolskiJuniorow DominikaWojewodzkaXVIII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa odbył się 7 listopada. Były to zawody międzynarodowe z udziałem mocnej ekipy z Estonii oraz Rosji. W tych zawodach również wzięli udział zawodnicy z Sokołowa Podlaskiego . Trzecie miejsca w swoich kategoriach w kumite zdobyli – Zuzanna Pasek , Filip Pasek. W zawodach wzięło udział 270 zawodników z Polski, Łotwy i Rosji.

TurniejCiechanw EwaPasekNajdłużej trenujący zawodnicy powoli zaczynają odnosić poważne sukcesy. Dominika Wojewódzka oraz trójka rodzeństwa – Ewa, Filip i Zuzanna Pasek to stali uczestnicy zawodów. Dołączają do nich również inni zawodnicy min. Nicola Toczyska czy Kacper Idzikowski i inni. Na jesiennych turniejach na razie byli bez sukcesów ale wszystko jeszcze przed nami.

TurniejCiechanw FilipPasekTurniejCiechanw grupoweTurniejCiechanw ZuzannaPasekTurniejJozefow FilipPasekTurniejJozefow grupoweTurniejJozefow ZuzannaPasek