Dzień Edukacji Narodowej w Repkach

repUroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół w Repkach odbył się 20 października. Na ten szczególny dzień sala gimnastyczna przybrała odświętny wygląd za sprawą dekoracji namalowanej własnoręcznie przez uczennice klas gimnazjum: Dagmary Kamińskiej i Gabrieli Gałeckiej pod czujnym okiem Pani Anny Bogusz. Nie bez powodu, gdyż to właśnie tego dnia uczniowie naszej szkoły mieli okazję złożyć życzenia i podziękować swoim pedagogom za ciężką pracę i wysiłek włożony w ich edukację. Z okazji tego święta Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami: Anną Bogusz, Moniką Pastuszką-Kwasik i Krzysztofem Krasuskim przygotował koncert życzeń oraz humorystyczną scenkę z życia szkoły. Nasi uzdolnieni wokalnie uczniowie z klasy IV i V szkoły podstawowej pod okiem pani Barbary Flazińskiej zaprezentowali piękne piosenki i przysporzyli zgromadzonym wielu wzruszeń.

Pani dyrektor Urszula Sosna podczas swojego przemówienia zwróciła uwagę na trudną, ale jakże piękną pracę nauczyciela, która w istocie jest powołaniem. Członkowie Samorządu wręczyli nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym drobne upominki. Akademię zakończył pokaz zapaśniczy uczniów naszej szkoły: Przemysława Górskiego i Dawida Sakowskiego, którzy odnoszą sukcesy, przygotowany przez ich trenera pana Marcina Zawadzkiego. Nauczycielom życzymy jeszcze wielu tak miłych dni spędzonych w naszej szkole.