Rozgrywki rejonowe do diecezjalnej ligi piłki nożnej halowej Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Drohiczyńskiej

ministrantyW sobotę 13 maja w Sarnakach odbyły się rozgrywki rejonowe do diecezjalnej ligi piłki nożnej halowej Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Drohiczyńskiej. Naszą parafie reprezentowały dwie drużyny w 2 kategoriach. W reprezentacji starszej grupy znajdowało się pięciu ministrantów z Sebastianem Nowakowskim na czele. W skład młodszej weszło dziesięciu zawodników, zaś ich kapitanem był Kacper Maciejewski.

Zwycięstwo w starszej grupie odnieśli ministranci z parafii pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP w Siemiatyczach, a drużyna ze Skrzeszewa zajęła 2 miejsce. W młodszej grupie zwycięstwo wywalczyła sobie ekipa z naszej parafii. Awansowali do finału diecezjalnego i będą reprezentować naszą parafię 10 czerwca w Drohiczynie.