Grunwaldzkie Ogrody. Przedsprzedaż II etapu - promocyjne ceny dla pierwszych Klientów!

Sokolow Etap2 01Przy ul. Grunwaldzkiej w Sokołowie Podlaskim rusza budowa kolejnego ekskluzywnego budynku wielorodzinnego na osiedlu "Grunwaldzkie Ogrody". Jest to II etap inwestycji, I etap budowy praktycznie już został ukończony i w przeciągu miesiąca mieszkania zostaną oddane lokatorom. Inwestorem jest warszawski deweloper TRYBOŃ PPI.

Pierwszy – najlepszy!

Rozpoczęliśmy już przedsprzedaż mieszkań, które planowane są do oddania na przełomie maj/czerwiec 2019 r. Deweloper planuje wybudowanie 39 mieszkań, do każdego mieszkania będzie przynależna komórka lokatorska oraz miejsce postojowe przed budynkiem. Część lokali mieszkalnych (8) już zostało zarezerwowanych.

nowaWarszawski standard

W czteropiętrowym budynku tak jak w I etapie będzie winda oraz domofony. Osiedle będzie ogrodzone, z automatyczną bramą wjazdową.
Jest to nasza druga inwestycja w Sokołowie Podlaskim i jako doświadczony deweloper chcemy pokazać, jak można wybudować osiedle wielorodzinne o podwyższonym standardzie w cenach nie odbiegających od konkurencyjnych inwestycji na terenie miasta Sokołów Podlaski. Ładnie, elegancko, estetycznie oraz co najważniejsze nowocześnie. Wysoki standard mieszkań i zadbane otoczenie wokół budynków to nasza dewiza, którą chcemy przekazać przyszłym klientom.

Dla nas liczy się dobrze wykonana praca, kreatywność oraz pomysłowość, a tych cech nie brakuje naszym projektantom, bo przecież jakość to nie tylko najdroższe materiały. Najbardziej liczy się pomysł, wykonanie i dbałość o detale.

Jesteśmy firmą z 25-letnim doświadczeniem na rynku deweloperskim w Warszawie. Specjalizujemy się w budowie budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych o wysokim standardzie. Nasze inwestycje projektowane są w sposób  przemyślany, niezwykle estetyczny oraz ponadczasowy. Dbamy o wysoki standard budynków, mieszkań, wykorzystujemy nowe trendy w budownictwie, znamy oczekiwania Klientów i chcemy im sprostać.
Wszystko robimy dla Klientów, by każdy kto zdecyduje się na zakup mieszkania w naszych inwestycjach wiedział, że dokonał najlepszego wyboru.

Ogródki i plac zabaw

ogrody5Na osiedlu powstanie wspólny dla obu budynków plac zabaw dla dzieci. Zostanie również nasadzona zieleń. W parterze budynku wszystkie mieszkania będą posiadały ogródki z ażurowym ogrodzeniem.

Kompleksowa obsługa klienta

Deweloper oferuje kompleksową obsługę Klienta. Każdy kto zdecyduje się na zakup mieszkania w  inwestycji może skorzystać z pomocy uzyskania kredytu hipotecznego. Współpracujemy z oddziałem Banku PKO BP SA w Sokołowie Podlaskim oraz z firmą doradczą Morizon SA w Warszawie, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty:

  • doradzamy niezależnie, obiektywnie, dopasowując kredyt do indywidualnej sytuacji Klienta i jego potrzeb,
  • skrócony czas oczekiwania na przyznanie kredytu,
  • profesjonalna opieka w trakcie trwania całego procesu kredytowego (od zbadania zdolności do wypłaty kredytu),
  • przygotowanie wymaganego przez banki kompletu dokumentów dotyczących wybranego mieszkania,
  • bezpieczeństwo transakcji zakupu nieruchomości,
  • zaoszczędzony czas w poszukiwaniu najlepszej oferty kredytowej, oraz w przeprowadzeniu całego przebiegu uzyskania kredytu.

- Nasz doradca kredytowy, może przyjechać we wskazane miejsce przez Klienta by wspólnie wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytową – mówi Marta Michalska. – Na terenie inwestycji działa biuro sprzedaży. Każda osoba zainteresowana zakupem mieszkania, może przyjść do nas i omówić szczegóły oferty z naszym doradcą. Prosimy wcześniej o telefoniczne zgłoszenie chęci spotkania pod numer tel. 693 132 030.

Wysoka jakość, niska cena

Cena za metr kwadratowy mieszkania w standardzie deweloperskim kosztuje 3.600 zł/m2. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.trybonppi.pl.

Zadbaliśmy również o bezpieczeństwo nabywców. Współpracujemy z największym polskim bankiem (PKO Bank Polski), który dla inwestycji uruchomi specjalny rachunek powierniczy. Wpłacane tam przez kupujących pieniądze są kontrolowane przez nadzór banku, a środki będą wypłacane każdorazowo po bardzo wnikliwej analizie inspekcji bankowej i po spełnieniu wszystkich warunków ustalonych z bankiem. Inwestycja objęta jest ustawą deweloperską i spełnia surowe zapisy tzw. ustawy deweloperskiej – mówi Marta Michalska.

Standard mieszkań

ogrodyDeweloperski standard wykończenia obejmuje atestowane antywłamaniowe drzwi wejściowe, co pozwala bez problemu ubezpieczyć mieszkanie. Okna plastikowe w okleinie drewnopodobnej posiadały będą nawietrzaki z możliwością regulacji stopnia wentylacji. Mieszkania będą wytynkowane i pomalowane na biało. Deweloper bardzo dba o to, by tynki były dobrze wykonane. Standard wykończenia mieszkania jest dostępny w biurze sprzedaży na terenie budowy.

Estetyczna bryła budynku

ogrody1Budynki będą wyglądały nowocześnie i lekko, tynki będą białe, u góry będzie wykończenie z deski drewnopodobnej wysokiej jakości. Nabywcy mieszkań na czwartym piętrze będą mieli do dyspozycji tarasy. Na wszystkich tarasach, balkonach i loggiach będą położone płytki w ogródkach na części kostka betonowa i trawa. Przy wejściu na taras będą szklane daszki. Po odbiorze mieszkania każdy nabywca otrzyma instrukcję obsługi budynku i lokalu wraz z wszystkimi certyfikatami i gwarancjami.  Będzie więc wiadomo, którego producenta i jakiej jakości były użyte materiały przy budowie, jaki jest osprzęt i jak o niego dbać. Taka wiedza pozwoli w przyszłości, mieszkańcom i Wspólnocie Mieszkaniowej, utrzymać obiekt w prawidłowym stanie technicznym. Dzięki temu rozwiązaniu unikamy konfliktów i sporów gwarancyjnych. Dla obu inwestycji rękojmia będzie trwała 5 lat zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Kto pierwszy, ten lepszy

ogrody3W budynku będzie 39 mieszkań, 39 komórek lokatorskich, 42 miejsca postojowe. Część jest zaznaczona dla osób z niepełnosprawnością – takie miejsce postojowe jest szersze wygodne w użytkowaniu. Klient ma wybór - każdy może wybrać dla siebie odpowiednią komórkę lokatorską zlokalizowaną blisko swojego mieszkania, ponieważ komórki znajdują się na każdym piętrze. Zaprojektowane zostały z myślą o funkcjonalnej przestrzeni w budynku i mogą  pełnić rolę dodatkowego schowka, bardzo przydatnego, szczególnie przy małych mieszkaniach.

Stoper już ruszył

Już dziś można obejrzeć plany poszczególnych lokali mieszkalnych, można też dokonać rezerwacji. Można jeszcze przyjść i zobaczyć, jak wyglądają mieszkania w rzeczywistości, gdyż do czasu przekazania najemcom lokali z etapu I jest możliwość ich obejrzenia. Cena jest atrakcyjna, jak też i lokalizacja. W pobliżu jest szpital, supermarket, urzędy: magistrat i starostwo, ośrodek kultury, PKS oraz szkoły podstawowe i średnie.

Bez ukrytych opłat

ogrody4 Koszt eksploatacji windy będzie wliczony w comiesięczne opłaty eksploatacyjne, administrator nie będzie pobierał z tego tytułu dodatkowych opłat. Także prognozowany koszt opłaty administracyjnej za m2 wyniesie około 0,85 zł.
W celu zapoznania się z ofertą można kontaktować się z naszym doradcą sprzedaży tel. 693 132 030.
Wszelkie informacje na temat budowy osiedla i sprzedaży mieszkań można uzyskać na miejscu, w Sokołowie Podlaskim przy ul. Grunwaldzkiej przez siedem dni w tygodniu od godziny 7.00 do 20.00 lub telefonicznie. Wystarczy zadzwonić pod nr tel. 693 132 030, wstępne informacje można uzyskać telefonicznie i umówić się na spotkanie. Można również przyjechać na ul. Grunwaldzką i zobaczyć już prawie ukończony budynek z I etapu.
Na  stronie internetowej www.grunwaldzkieogrody.pl została utworzona zakładka: najczęściej zadawane pytania i tam wszyscy zainteresowani mogą znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, lub napisać do nas na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

rzy ul. Grunwaldzkiej w Sokołowie Podlaskim rusza budowa kolejnego budynku wielorodzinnego osiedle "Grunwaldzkie Ogrody".

Jest to II etap inwestycji, I etap budowy praktycznie został ukończony i już niedługo będą mogli zamieszkać w nim nowi mieszkańcy.

Inwestorem jest Warszawski deweloper Spółka Tryboń PPI SA.